Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava


dhampir
11/18

moroi
15/24

school staff
3/6











na forumu dijaki, profesorji, varuhi in vsi ostali zaposleni volijo moroja, dampirja in predstavnika ostalega kolektiva (profesorji, varuhi) tedna! ta teden dd/mm/yy ti častni nazivi pripadajo moroju/ki name, dampirju/ki name in predstavniku kolektiva name.

 

 prenova

Go down 
+3
jem worthington
christian archer
mr. whitmore
7 posters

prenova
DA, želim prenovo, a tema foruma naj ostane ista
prenova Vote_lcap90%prenova Vote_rcap
 90% [ 9 ]
DA, želim prenovo, kot tudi spremembo teme foruma
prenova Vote_lcap10%prenova Vote_rcap
 10% [ 1 ]
NE, forum se zdi nesmiselno prenoviti
prenova Vote_lcap0%prenova Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Skupaj glasov : 10
 

AvtorSporočilo
mr. whitmore
vice principal
vice principal
mr. whitmore


Male Število prispevkov : 47
Reputation : 0
Join date : 29/05/2014

prenova Empty
ObjavljaNaslov sporočila: prenova   prenova EmptySre Jul 16, 2014 10:11 pm

    PRENOVA

    kakor lahko vidite, je forum zamrl. nesmiselno se zdi iskati razloge katerih ne moremo spremeniti, zato bomo se raje osredotočili na to kar lahko spremenimo. očitno (in veseli smo da je tako) se je forum priljubil kar nekaj članom in zdi se naša dolžnost, da vam spet omogočimo sodelovanje na njem - če si tega sploh želite. team za prenovo je že na grobo ustvarjen, po potrebi oz. željah se še ta team spreminja. vsekakor pa ne želimo delati prenove zastonj. kakor je že bilo v pojasnilu napisano, se je odprl ftp in adminike nismo prepričane ali je na slovenski forum sceni možno, da sta aktivna dva foruma. zato vas naprošamo, da v anketi ne glasujete samo, ker pač želite videti kakšna grafika bo po prenovi, pač pa da s tem potrdite, da če pride do prenove lahko računamo na vašo aktivnost.
    sedaj, vprašanje je tudi glede teme foruma - želite da ostane ista (na podlagi vampirske akademije) ali se tudi tema spremeni? vsekakor vas prosim, da vsak vaš glas kasneje s komentarjem tudi utemeljite, poveste kakšno temo foruma želite, dodate vaša mnenja, kritike in predvsem predloge. verjamem, da bo nam bo skupaj uspelo :]
Nazaj na vrh Go down
christian archer
dhampir
dhampir
christian archer


Male Število prispevkov : 80
Reputation : 40
Join date : 04/06/2014

prenova Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prenova   prenova EmptySre Jul 16, 2014 10:50 pm

Jaz mislim da bi bilo super če bi se prenovil samo izgled ali kar koli že nameravate prenavljati, ne pa tudi tematike foruma, ker konec koncev smo se prijavili na forum s tematiko Vampirske Akademije, ne na forum z drugo tematiko.. Takšno je moje mnenje.. Smile
Nazaj na vrh Go down
jem worthington
dhampir
dhampir
jem worthington


Male Število prispevkov : 6
Reputation : 0
Join date : 16/07/2014

prenova Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prenova   prenova EmptyČet Jul 17, 2014 6:23 am

Js se strinjam, prijavili smo se za vampirsko akademijo Smile poleg tega bi rada videla forum da zazivi, ravno zaradi tega ker mi je tema tako vsec
Nazaj na vrh Go down
amelia conta
royal moroi
royal moroi
amelia conta


Female Število prispevkov : 127
Reputation : 21
Join date : 28/05/2014

prenova Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prenova   prenova EmptyČet Jul 17, 2014 8:31 am

hello, najprej se naj opravičim za mojo neaktivnost, ampak doma je craaaaazy - komaj naslednji teden se bo umirilo i guess:/ drugače pa se strinjam s prenovo, prav tako da ostane ista tema buuuuutttt, nevem mogoče ne več tista običajna vampirska akademija ampak dodajte kakšen twist. ne vem mogoče, da so zaradi povečane strigojske nevarnosti že v mladih letih moroju dodelili dampirja novinca? tako bi bilo recimo več iztočnic za povezave. ali pa mogoče, da so na akademiji odprli poseben oddelek za strigoje, ki se hočejo nazaj spreobrniti v moroje; tako bi lahko pisali tudi kot strigoji, which could be fun. ali pa mogoče, da bi dejansko izpeljali morojski/dampirski pouk. okay ne vem od kje mi te ideje, ampak vam mogoče lahko pomagajo pri nadaljnem razmišljanju(: just don't close this forum cause i love you guys! :3
Nazaj na vrh Go down
Emmanuel Zachary Ozera
royal moroi
royal moroi
Emmanuel Zachary Ozera


Male Število prispevkov : 25
Reputation : 5
Join date : 12/07/2014

prenova Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prenova   prenova EmptyČet Jul 17, 2014 10:33 am

christian archer je napisal/a:
Jaz mislim da bi bilo super če bi se prenovil samo izgled ali kar koli že nameravate prenavljati, ne pa tudi tematike foruma, ker konec koncev smo se prijavili na forum s tematiko Vampirske Akademije, ne na forum z drugo tematiko.. Takšno je moje mnenje.. Smile

Point Very Happy
Nazaj na vrh Go down
akemi a. minami
moroi
moroi
akemi a. minami


Female Število prispevkov : 104
Reputation : 39
Join date : 11/06/2014

prenova Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prenova   prenova EmptyČet Jul 17, 2014 11:08 pm

i think it would be lovely to keep va ^.^ i mean, kt so ze rekl, na va smo se prjavl in na va bi radi bli^^ dugac so mi pa vsec tut ameliine ideje XD do your best ; .;
Nazaj na vrh Go down
jackie st.james
dhampir
dhampir
jackie st.james


Female Število prispevkov : 14
Reputation : 0
Join date : 04/07/2014

prenova Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prenova   prenova EmptyPet Jul 18, 2014 3:42 pm

I agree da bi bla ena prenova super, js sm bla zdej na morju in nism mogla pisat, žal:/ sam ss strinjam tut z amelio, some sort of a twist would be awesome:)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





prenova Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prenova   prenova Empty

Nazaj na vrh Go down
 
prenova
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: WELCOME TO ST. VLADIMIR'S ACADEMY :: NEWSLETTER-
Pojdi na: