Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava


dhampir
11/18

moroi
15/24

school staff
3/6











na forumu dijaki, profesorji, varuhi in vsi ostali zaposleni volijo moroja, dampirja in predstavnika ostalega kolektiva (profesorji, varuhi) tedna! ta teden dd/mm/yy ti častni nazivi pripadajo moroju/ki name, dampirju/ki name in predstavniku kolektiva name.

 

 obvestilo-pojasnilo

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
mrs. ryder
vice principal
vice principal
mrs. ryder


Female Število prispevkov : 91
Reputation : 1
Join date : 15/06/2014

obvestilo-pojasnilo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: obvestilo-pojasnilo   obvestilo-pojasnilo EmptySre Jul 16, 2014 3:45 pm

verjetno ste že vsi opazili, da je forum drastično zamrl v nekaj dneh. razloga za to sta po mojem mnenju dva:


  • prvi in najpomembnejši je zaradi neaktivne administracije. forum bi potreboval prenovo, ponovni zagon ter še sto ostalih stvari vendar sama tega ne zmorem zato samo upam, da se bo katera od ostalih administratork vrnila na forum.




  • drugi pa je ponovno odprtje ftp-ja in nažalost zaradi situacije na slovenski sceni glede forumov preprosto istočasno neuspeta delovati dva dobra foruma.

to je pojasnilo zakaj je trenutno situacija takšna kakršno jo vidite. res močno upam, da se vrne katera izmed glavnih administratork in mogoče forum spraviva ponovno v pogon vendar do takrat se bojim da bo vse skupaj bolj tako. meni je zelo žal, ker mi je bil ta forum zelo pri srcu, tako zaradi teme kot tudi grafične urejenosti, da ne omenjam članov in njihovih likov, ki so mi v kratkem prirasli k srcu. :/
bomo videli kako bo, do takrat pa uživajte. seveda lahko sodelujete na forumu, še vesela bi bila. lahko se tudi oglasite pod tole temico in pustite kakšen komentar in tako ostanemo v stiku:)
Nazaj na vrh Go down
jem worthington
dhampir
dhampir
jem worthington


Male Število prispevkov : 6
Reputation : 0
Join date : 16/07/2014

obvestilo-pojasnilo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obvestilo-pojasnilo   obvestilo-pojasnilo EmptySre Jul 16, 2014 4:16 pm

that's sad :/ mogoče lahko najdeš koga drugega da pomaga med tem ko jih ni? meni je ful všeč ideja, nočem da bi propadel
Nazaj na vrh Go down
 
obvestilo-pojasnilo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: WELCOME TO ST. VLADIMIR'S ACADEMY :: NEWSLETTER-
Pojdi na: