Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava


dhampir
11/18

moroi
15/24

school staff
3/6











na forumu dijaki, profesorji, varuhi in vsi ostali zaposleni volijo moroja, dampirja in predstavnika ostalega kolektiva (profesorji, varuhi) tedna! ta teden dd/mm/yy ti častni nazivi pripadajo moroju/ki name, dampirju/ki name in predstavniku kolektiva name.

 

 keep the streets empty for me

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
emmanuel rioz
guardian
guardian
emmanuel rioz


Male Število prispevkov : 20
Reputation : 6
Join date : 08/06/2014

keep the streets empty for me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: keep the streets empty for me   keep the streets empty for me EmptyPon Jun 16, 2014 2:08 pm



so this guy isn't really completely made, yet, tako da lahko kakršnekoli modifikacije še pridejo. ampak načeloma je izgubil ženo in svoja dva kjut otročička; kakšen napad na družino or something, i'm thinking. tako da je precej messed up zarad tega. tale ambiciozen, maščevalen, a šarmanten in izredno direkten španec zdaj svoj čas krajša s pijačami, meaningless seksom in iskanju (fizičnih ali zgolj verbalnih) prepirov, v katerih ne odneha, dokler ne zmaga. lahko je izredno simpatična in ljubeča oseba, lahko pa je totalni satan, it's really up to the connection. he's kinda like oberyn i guess, samo da ne bo kaj kmalu izgubil glave. ha. haha. haha ha ha. *sobbing 4life* anyway hit me up with any ideas you guys might have, he's a real dish and you'll love him! <3

povezave:
Nazaj na vrh Go down
céleste bonnet
dhampir
dhampir
céleste bonnet


Female Število prispevkov : 14
Reputation : 0
Join date : 06/07/2014

keep the streets empty for me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: keep the streets empty for me   keep the streets empty for me EmptyPon Jul 07, 2014 1:00 pm

    intresting life morem rečt (: razmišljam če bi lahko céleste nekako vključila zraven?
    ne razmišljam nujno o ljubezenskem odnosu, don't get me wron here. ampak samo neki, da se naveže na to sedemnajstletnico, ji pomaga, brani itd? father-daughter/brother-sister thingy? (:
Nazaj na vrh Go down
 
keep the streets empty for me
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: WELCOME TO ST. VLADIMIR'S ACADEMY :: MEET & GREET-
Pojdi na: