Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava


dhampir
11/18

moroi
15/24

school staff
3/6











na forumu dijaki, profesorji, varuhi in vsi ostali zaposleni volijo moroja, dampirja in predstavnika ostalega kolektiva (profesorji, varuhi) tedna! ta teden dd/mm/yy ti častni nazivi pripadajo moroju/ki name, dampirju/ki name in predstavniku kolektiva name.

 

 razpis

Go down 
AvtorSporočilo
mrs. andersen
principal
principal
mrs. andersen


Female Število prispevkov : 179
Reputation : 0
Join date : 23/04/2014
Kraj : montana

razpis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: razpis   razpis EmptyNed Jun 15, 2014 4:05 pm

    RAZPIS

    ker smo trenutno vse tri administratorke v časovni stiski, žal komaj najdemo minuto za forum (vem, v zelo neprimernem času smo forum ustvarile & odprle!). administratorke bomo zelo vesele vaše pomoči, zato prosimo, da vsi, ki ste zainteresirani za pozicijo asistenta/moderatorja in želite da forum naprej deluje, pišete meni na pm (prosim, če napišete razloge zakaj želite pomagati, ali kaj podobnega). upam, da bom vsaj jaz našla nekaj časa v prihodnjih dneh, da se vam pridružim, sicer, pa bomo sprejeli dve osebi v team.

    hvala za razumevanje in potrpežljivost.
Nazaj na vrh Go down
http://st-vladimirs-academy.secrets-stories.com
mrs. andersen
principal
principal
mrs. andersen


Female Število prispevkov : 179
Reputation : 0
Join date : 23/04/2014
Kraj : montana

razpis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: razpis   razpis EmptyNed Jun 15, 2014 5:04 pm

    -- okej, glede na to, da se bom ravnala po načelu; 'kdor prvi pride, prvi melje', bom razpis zaprla, ker smo dobili že dve prijavi. če je slučajno še kdo silno zainteresiran, naj mi vseeno piše, še vedno se lahko dogovorimo. --
Nazaj na vrh Go down
http://st-vladimirs-academy.secrets-stories.com
 
razpis
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: WELCOME TO ST. VLADIMIR'S ACADEMY :: NEWSLETTER-
Pojdi na: