Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava


dhampir
11/18

moroi
15/24

school staff
3/6











na forumu dijaki, profesorji, varuhi in vsi ostali zaposleni volijo moroja, dampirja in predstavnika ostalega kolektiva (profesorji, varuhi) tedna! ta teden dd/mm/yy ti častni nazivi pripadajo moroju/ki name, dampirju/ki name in predstavniku kolektiva name.

 

 la vie

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
léon marquis
moroi
moroi
léon marquis


Male Število prispevkov : 10
Reputation : 0
Join date : 02/06/2014

la vie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: la vie   la vie EmptyPon Jun 02, 2014 9:55 pm





léon marquis


18 | moroi | earth


"ostra britev poljublja moje zapestje.
šepet, v glavi slišim šepet. in potem krik: daj, končaj!
dovolj imam... moji stavki... niso stavki.
solza teče, nič ne reče. kri lije, lije. moja duša gnije.
jutra so najtežja. se vstanem? težko. se oblečem? za silo. nekaj pojem? nikoli. zapustim sobo? moram, ker me lovijo. prihajajo po mene, hitijo. hitijo!
rešitev? da! obstaja! psihiater, praviš? hahahah, ne! psihiater je gnoj.
rešitev je smrt. en sam skok, en prevelik fiks, en preglobok rez. naj umrem, naj umrem.
ne, ne joči. moram - grem. grem...
spet bolnišnica - mrtve sanje, bolečina, samo sranje. mali joče. ne, grem, grem, mama, grem. prosim, pusti me da grem, k njej, k njemu.
daleč, daleč."


to so bile zadnje besede mojega očeta, ki jih je namenil moji babici v poslovilnem pismu, preden je skočil iz strehe bolnišnice. zame, takrat šestletnega dečka, ni zapisal niti stavka. morda se mu je takrat zdelo tako najbolje. a prav gotovo ni bilo, ker še danes ne razumem. pustil me je samega. pri dveh letih sem izgubil mamo, mojemu očetu - odvetniku z manično depresijo oz. bipolarno motnjo - pa se je takrat stanje zelo poslabšalo. žena mu je rodila še enega sina, a žal sta oba takoj po porodu umrla. nevem zakaj, nikoli nisem z nikomur govoril o tem. ni me bolelo, niti spominjal se nisem. zelo dobro pa sem se spominjal večerov, ko je oče iz službe prišel cel evforičen, navdušen nad vsem kar sem rekel ali naredil, tudi če ni imelo nobenega smisla. spominjam se kako visok glas je imel, ko je vznemirjen zacvilil in tekal po stanovanju, brez pravega razloga. plašil me je, takrat sem se ga najbolj bal. dnevi, ko je prišel domov objokan in se je sesedel na posteljo so bili bolj pogosti, že prava rutina. navadil sem se, in zame so bili nekaj normalnega. očeta sem imel res rad. potem pa se je po štirih letih trpljenja brez žene, na dan njene smrti ubil. zapustil me je. pod streho me je vzela babico - očetova mama. živela sva v parizu, dokaj normano življenje. oče mi je zapustil kar velik izkupiček denarja, ki sva ga z babico precej varčno porabljala. kljub temu, da me je babica odlično vzgojila - v prijaznega, močnega moškega, z dobrim srcem in prijetnim nasmeškom na obrazu, kot sama večkrat pravi - ji žal ni uspelo preprečiti bolezni, katere sva se oba bala. manična depresija je napadla tudi mene. pri petnajstih letih mi je psihiater predpisal zdravila, ki naj bi mi pomagala,  vendar že kakšno leto ležijo pozabljena v zatohlem kotu moje sobice. ker je babica menila, da bi mi sprememba okolja dobro dela, me je pri šestnajstih letih vpisala na akademijo svetega vladimirja. a žal ji je - kot vedno, kadar mi je želela pomagati pri bolezni - tudi tokrat spodletelo. moje stanje se ni niti malo izboljšalo, prej se mi je za malenkost poslabšalo. kljub temu nisem mogel nazaj, nazaj k babici, ki se je tako trudila, da je ne bi spominjal na mrtvega sina, a ji ni uspevalo. večkrat me je poklicala bastien in videl sem, kako se bori sama s sabo, da ne zajoka. zato sem preprosto lagal, da ji ne bi še bolj grenil življenja. in ostal tukaj, med vsemi tujci, ki naj bi jih klical sošolci ali celo prijatelji. sam, popolnoma sam. solza teče, nič ne reče. kri lije, lije. moja duša gnije.
created by wasted moon of ptb


Nazaj na vrh Go down
naveen sierra
moroi
moroi
naveen sierra


Female Število prispevkov : 84
Reputation : 11
Join date : 31/05/2014

la vie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: la vie   la vie EmptyPon Jun 02, 2014 10:12 pm

    Oh, hoult ;3 may i be the first one to step in line? Imam bolj kot ne okvirno idejo za njiju. if u like naveen of course? (:
Nazaj na vrh Go down
harry drozdov
royal moroi
royal moroi
harry drozdov


Male Število prispevkov : 101
Reputation : 12
Join date : 26/05/2014

la vie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: la vie   la vie EmptyTor Jun 03, 2014 11:29 am

ti ponujam harrya za kakršno koli povezavico,če ga vzameš.Smile
Nazaj na vrh Go down
leonie dragomir
royal moroi
royal moroi
leonie dragomir


Female Število prispevkov : 147
Reputation : 40
Join date : 27/05/2014

la vie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: la vie   la vie EmptyTor Jun 03, 2014 12:34 pm

let me get my girl in line! if you want her, of course. se mi zdi, da bi imela leonie en resen soft spot za leona, and as sweet as she is, she would really try to help him! if you want her, of course <3
Nazaj na vrh Go down
léon marquis
moroi
moroi
léon marquis


Male Število prispevkov : 10
Reputation : 0
Join date : 02/06/2014

la vie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: la vie   la vie EmptyTor Jun 03, 2014 3:48 pm


    NAVEEN jasno, naveen seems great, and oh my, holland is perf! <3 se veselim, da slišim tvojo idejo!

    HARRY seveda! imaš že kakšno idejo zanju?

    LEONIE yes, yes, of course! leonie seems really lovely! <3 torej, moj léon ima nekaj prijateljev, vendar jih ne pusti blizu, oz. se med njimi še vedno počuti kot tujec. in morda bi bila lahko prav leonie ena izmed teh 'prijateljev', in bi mu na vsak način želela priti blizu in mu pomagati...
Nazaj na vrh Go down
amelia conta
royal moroi
royal moroi
amelia conta


Female Število prispevkov : 127
Reputation : 21
Join date : 28/05/2014

la vie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: la vie   la vie EmptySob Jun 07, 2014 12:07 pm

hello:3 i just love your boyo! - may i offer you amelia or nathalie? čeprav bi resnično rada spravla nathalie "v življenje" but... your choice of course(:
Nazaj na vrh Go down
léon marquis
moroi
moroi
léon marquis


Male Število prispevkov : 10
Reputation : 0
Join date : 02/06/2014

la vie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: la vie   la vie EmptySob Jun 07, 2014 1:43 pm

    AMELIA jasno, pravzaprav bolj vidim nathalie in léona skupaj, tako, da se lahko dogovoriva za nathalie. si morda že imela kakšno idejo?
Nazaj na vrh Go down
amelia conta
royal moroi
royal moroi
amelia conta


Female Število prispevkov : 127
Reputation : 21
Join date : 28/05/2014

la vie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: la vie   la vie EmptySob Jun 07, 2014 2:52 pm

then nathalie, great! dobiš pm asap:)
Nazaj na vrh Go down
leonie dragomir
royal moroi
royal moroi
leonie dragomir


Female Število prispevkov : 147
Reputation : 40
Join date : 27/05/2014

la vie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: la vie   la vie EmptySob Jun 07, 2014 7:32 pm

sure, nekaj takega sem imela definitivno v mislih <3 i mean, mogoče bi mu ob tem njunem prijateljevanju prišla celo skoraj preblizu, nekako bi povezala skupaj delčke in izvedela vse o njegovi bolezni, ga mogoče poskusila prepričat da začne jemat tablete. and i think he would push her away at least a little bit, mogoče bi ga tudi ganilo da nekoga tako zelo nesebično skrbi zanj. god, i really don't know of you'll like that or not! in če na leona depresija vpliva tudi s stališča agresije, bi mu mogoče tudi enkrat malce prekipelo in bi jo užalim, mogoče celo udaril, potem pa bi mu bilo grozno žal...

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





la vie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: la vie   la vie Empty

Nazaj na vrh Go down
 
la vie
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: WELCOME TO ST. VLADIMIR'S ACADEMY :: MEET & GREET-
Pojdi na: