Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava


dhampir
11/18

moroi
15/24

school staff
3/6











na forumu dijaki, profesorji, varuhi in vsi ostali zaposleni volijo moroja, dampirja in predstavnika ostalega kolektiva (profesorji, varuhi) tedna! ta teden dd/mm/yy ti častni nazivi pripadajo moroju/ki name, dampirju/ki name in predstavniku kolektiva name.

 

 wanted ads

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
mr. whitmore
vice principal
vice principal
mr. whitmore


Male Število prispevkov : 47
Reputation : 0
Join date : 29/05/2014

wanted ads Empty
ObjavljaNaslov sporočila: wanted ads   wanted ads EmptyPet Maj 30, 2014 5:42 pm

    WANTED ADS

    če potrebujete kakšno specifično osebo za vaš lik, je ta tema prava za vas.
Nazaj na vrh Go down
arlo vosgerchian
moroi
moroi
arlo vosgerchian


Male Število prispevkov : 20
Reputation : 1
Join date : 01/06/2014

wanted ads Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: wanted ads   wanted ads EmptyPon Jun 02, 2014 8:23 pm



wanted ads Milko
this ain't love it's clear to see but darling,
stay with me

if you take this wanted ad I'D LOVE YOU FOREVER, because it will be so amazing and fucking heartbreaking it's already making me cry! this girl (pick her a pretty, unusual/weird and unique name please,) bi bila dampirka aka njegova very own blood whore. stvar bi se zakomplicirala, ko ona prekine to njuno razmerje oziroma navezo, če temu lahko sploh tako rečemo. safr time for arlo begins! njen značaj ni omejen, tako da - prosto po prešernu. kakšna wild teenage girl varjanta. ne bi ravno rekla, da bi bila zaljubljena drug v drugega, vendar preprosto ne bi izdržala narazen if you get me. no? okay komad, ki popolno opiše njuno razmerje je stay with me and flawless lyrics can be found here. torej, če poslušate komad/preberete besedilo vam bo čisto jasno za kaj se gre. i guess. aha še face claim. she needs to be pretty of course! wanteds are: jenna dewan (tatum), kristin kreuk or arden cho or some other hot asian looking chick, danielle campbell, elizabeth olsen <3, emily browning, emma watson, kaya scodelario, lily collins itd. pm me and i'll be the happiest motherfucker ever! bai!  
Nazaj na vrh Go down
 
wanted ads
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: WELCOME TO ST. VLADIMIR'S ACADEMY :: MEET & GREET-
Pojdi na: