Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava


dhampir
11/18

moroi
15/24

school staff
3/6











na forumu dijaki, profesorji, varuhi in vsi ostali zaposleni volijo moroja, dampirja in predstavnika ostalega kolektiva (profesorji, varuhi) tedna! ta teden dd/mm/yy ti častni nazivi pripadajo moroju/ki name, dampirju/ki name in predstavniku kolektiva name.

 

 sing me to sleep,

Go down 
AvtorSporočilo
sophie smith
dhampir
dhampir
sophie smith


Female Število prispevkov : 13
Reputation : 2
Join date : 26/05/2014

sing me to sleep, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: sing me to sleep,   sing me to sleep, EmptySre Maj 28, 2014 10:11 pm


SOPHIE | 18 | HETEROSEXUAL | DHAMPIR | WILLA HOLLAND

naj vam predstavim sophie smith, osemnajstletno dampirko, ki prihaja iz anglije. svojega očeta ni nikoli srečala in kljub temu, da je mamo velikokrat spraševala po njem, ni nikoli izvedela niti njegovega imena. na svojo delovno mati je bila zelo navezana in ponosna, velikokrat je z njo obiskovala moroja, ki ga je varuhinja smith skrbno varovala - issaca ivanova. ta moroj, ki je za vedno zaznamoval njeno življenje, je bil zanjo kot starejši brat, ki ga nikoli ni imela in mu je popolnoma zaupala. dneva, ko so ji pred očmi strigoji umorili mamo, ki je pred njimi branila issaca in sophie, se ta bolj bežno spominja. dobro pa se zaveda, da je bil prav to dan, ko se je prelevila iz nedolžnega in preprostega dekletca, v pošastno siroto, kot pravi sama. pod streho jo je vzel prav issac, ki ga je v sebi vedno krivila za materino smrt. nekaj tednov po pogrebu je zapadla v zelo slabo družbo - začela je popivati, kaditi in pravzaprav iskati najboljši način za smrt. tudi, ko je že kazalo, da bo zapustila ta svet, ji je issac pokvaril načrte. obudil jo je od mrtvih, zaradi česar je bila za vedno obsojena na vez z moškim, ki mu je najbolj zaupala, a ga hkrati prezirala zaradi dogodkov iz preteklosti. postala je zasenčena - dotaknila se je sveta mrtvih. nekaj časa ni dobro vedela kaj se dogaja. o njeni situaciji se je govorilo bolj malo, in ker se je po njeni 'nesreči' zaprla vase in o sebi spregovorila le z redkimi, ni pravzaprav nihče vedel kaj se dogaja z njo. kmalu se je vpisala na akademijo svetega vladimirja, kjer je v knjigah končno zasledila nekaj o zasenčenih - nekaj kar ji je bilo še preveč poznano. mladenka je postala preveč odrasla za svoja leta, morda zaradi svoje težke preteklosti, ali vezi. kdo bi vedel! sicer na videz izgleda družabna in nasmejana najstnica, a pod debelo kožo se skriva dekle, ki si vsak dan želi, da bi ostala tam kjer je spadala - v svetu mrtvih, z mamo.

torej moja sophie bo potrebovala vse. kakšnega prijatelja, ki ji bo resnično stal ob strani in se mu bo morda celo razprla - krog sošolcov, s katerimi bi ubijala svoj prosti čas na akademiji - koga, s katerim se preprosto ne bi prenašala (vedno obstajajo tudi taki haha) - in pa jasno nekega fanta, ki bi jo poskušal rešiti pred njo samo in ji morda zagotoviti boljšo prihodnost. drama, drama, drama je nadvse dobrodošla, da se bo kaj dogajalo. pripravljena sem tudi na brainstorming hehe. use my baby well <3
Nazaj na vrh Go down
 
sing me to sleep,
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» and the snakes start to sing

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: WELCOME TO ST. VLADIMIR'S ACADEMY :: MEET & GREET-
Pojdi na: